اجاره دیزل ژنراتور در مشهد

اجاره دیزل ژنراتور

دیزل های ژنراتور در مشهد ، مدت هاست که در بسیاری از مکان ها از جمله در مناطقی که به شبکه های سراسری برق دسترسی ندارند و یا دچار مشکلات برق هستند مورد استفاده قرار می گیرند. حال این سوال برای شما پیش می آید که دیزل ژنراتور چیست و چگونه کار می کند. در ادامه این مقاله می توانید به جواب سوالهایتان برسید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد اجاره دیزل ژنراتور در مشهد با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.

 

دیزل ژنراتور چیست؟

دبزا ژنراتور چیست؟ دیزل ژنراتور دستگاهی است که از یک موتور و یک ژنراتور ساخته شده که انرژی مکانیکی حاصل از سوخت گازوئیل و یا گاز را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. در واقع دیزل های ژنراتور بخش گسترده ای از موتورها هستند که قادرند بدون استفاده از جرقه الکتریکی ماده سوختنی را شعله ور کنند. در این نوع موتورها از حرارت بالا برای شعله ور کردن سوخت استفاده می شود به طوری که در ابتدا دمای اتاقک احتراق را بالا برده و بعد از بالا رفتن دما ماده سوختنی را با هوا ترکیب می کنند. دیزل ژنراتور کاربردهای بسیار زیادی دارد به طوری که هم در صنعت و هم در زندگی روزمره افراد مورد استفاده قرار می گیرد. برای اجاره دیزل ژنراتور برق در مشهد اینجا را کلیک کنید.

 دیزل ژنراتورهای کوچک تا ۲۵۰ کیلو وات قادر هستند هم در تولید برق به صورت اضطراری استفاده شود و هم به طور مستمر.  در زمان اوج مصرف که ژنراتورهای بزرگ دچار مشکلات قطع برق می شوند هم مورد استفاده می گیرد. موتورهای ژنراتورها در بسیاری از مکان ها قابل استفاده است. آنها قادر هستند در ادارات کوچک، فروشگاه ها و منازل از ۱ تا ۲۰ کیلوولت آمپر(KAV) و برای کارخانه ها و مجتمع های اداری بزرگ تا ۲۰۰۰ کیلووات آمپر۲MVA)) تولید برق کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ویکی پدیا مراجعه کنید.

کاربرد دیزل ژنراتور

کاربرد دیزل ژنراتور ، دیزل ژنراتور کاربردهای بسیار زیادی دارد به طوری که هم در صنعت و هم در زندگی روزمره افراد مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از وسایل نقلیه بزرگ مانند کشتی و قطار از دیزل  ژنراتور استفاده می کنند. اما از این موتورها فقط برای تامین برق و روشنایی استفاده نمی شود بله برای تامین نیروی محرکه نیز کاربردی است. از دیزل ژنراتورها در هتل ها، بیمارستان ها، ساختمان تجاری، کارخانه ها و بسیاری از مکان هایی که نیاز به برق دائمی احتیاج دارند، استفاده می شود. هم چنین در مکان هایی که امکان قطع برق و متصل نشدن به شبکه های سراسر برق وجود ندارد، قابل بکار گیری است. دیزل های ژنراتور بر اساس ظرفیت تولید به نرمال تا ماکزیمم و بر اساس قدرت تولیدی به کیلووات و با توجه به مصرف هم به مستمر و دائمی  تقسیم بندی می شوند. در قسمت تماس با ما در سایت می توانید از هزینه های اجاره دیزل ژنراتور مطلع شوید.

تقسیم بندی انواع ژنراتور

تقسیم بندی انواع ژنراتور ، توان ظاهری دیزل ژنراتورها  بر اساس ابعاد آنها تعریف می شود که دارای چند بخش اصلی هستند که عبارتند از: موتور ژنراتور، دینام ژنراتور، رگولاتور ولتاژ، سیستم سوخت رسانی که خود از قسمت های مختلفی از جمله صافی، تزریق کننده سوخت، سیستم هشدار، پمپ سوخت، اتصال به لوله از مخزن سوخت و لوله تهویه برای مخزن سوخت تشکیل می شود. ژنراتورهای دیزل در کشتی ها و قایق های بزرگ است که برای تامین برق خود از این نوع ژنراتور استفاده می کنند.

انواع دیزل ژنراتور

انواع دیزل ژنراتور ، شرکت دیزل ژنراتور ارائه دهنده انواع دیزل ژنراتور می باشد. شما می توانید برای اجاره دیزل ژنراتور برق در مشهد با شماره های داخل سایت تماس بگیرید. دیزل های ژنراتور به چند دسته تقسیم می شود.

دیزل ژنراتور پرایم (prime diesel generator)

دیزل ژنراتور پرایم (prime diesel generator) ، اغلب از دیزل ژنراتور پرایم به طور موقت مورد استفاده می گیرد. به عنوان مثال در پروژه های عمرانی زمانی که برق در دسترس نباشد، مورد استفاده قرار می گیرد. همینطور در پروژه های تمپوراری، نمایشگاه ها و کمپ ها از این نوع دیزل ژنراتور استفاده می شود.

دیزل ژنراتور استندبای یا اضطراری (standby diesel generator)

دیزل ژنراتور استندبای یا اضطراری (standby diesel generator) ، کارایی ژنراتور اضطراری زمانی است که دیزل ژنراتور وارد مدار شده و می تواند تا زمان وصل شدن شبکه، به طور موقت برق مورد نیاز سیستم را تامین کند. این نوع دیزل ژنراتور نسبت به انواع دیگر ژنراتورها بیشتر مورد استفاده می گیرد.

دیزل ژنراتور دائم کار(continuous diesel generator)

دیزل ژنراتور دائم کار(continuous diesel generator) ، دیزل ژنراتور دائم در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که بتواند بدون وقفه و دائم کار کنند. این دسته از ژنراتورها بهینه ترین نوع ژنراتور هستند.

عمر مفید ژنراتورهای دیزلی

عمر مفید ژنراتورهای دیزلی ، ژنراتورهایی که با سرعت حداکثر ۱۸۰۰ دور کار می کنند  و با آب خنک می شوند، بسیار استاندارد تر از ژنراتورهایی هستند که با سرعت ۳۶۰۰ دور کار کرده و با هوا خنک می شوند. اگر از دستگاه های ژنراتور روزانه به طور میانگین ۴ ساعت به صورت ورزش استفاده کنید، تقریبا ۱۴ سال زمان می برد تا به سرویس اولیه خود نیاز پیدا کند.

محل نصب ژنراتور

محل نصب ژنراتور ، محل نصب ژنراتور یکی از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. در هنگام نصب ژنراتور با رعایت مراحل زیر می توان امینیت و ایمنی بیشتری را ایجاد کرد.

شرایط نگهداری از ژنراتور

شرایط نگهداری از ژنراتور ، ژنراتور هم مانند هر وسیله صنعتی دیگری به رسیدگی نیاز دارد. این رسیدگی ها شامل سرویس فیلتر و روغن، تمرین دادن ژنراتور، کنترل تغییرات مصرف سوخت و کنترل لرزش و صدا می باشد.

 

مصرف سوخت دیزل ژنراتور

مصرف سوخت دیزل ژنراتور ، یکی از مواردی که در هنگام انتخاب دیزل ژنراتور برق باید به آن توجه شود، میزان سوخت مصرفی آن می باشد. اگر این کار با انتخاب درستی انجام نشود، کارفرمایان در آینده با مشکلات تامین هزینه های زیاد تامین سوخت و تعمیر و نگهداری ژنراتورها روبرو خواهند شد. اجاره دیزل ژنراتور برق در مقایسه با خرید آن می تواند در کم کردن هزینه ها تاثیر گذار باشد. عواملی که در میزان مصرف سوخت بسیار تاثیر گذار هستند، عبارتند از :

تعداد سیلندر

حجم سیلندر

آرایش سیلندرها

نوع موتور دیزلی

سلامت موتوری دیزلی

تمیز بودن محفظه کشش هوا

کیفیت سوخت

نوع سیستم سوخت رسانی

وضعیت سیستم پاشش سوخت به درون سیلندر

نوع گاورنر دیزل ژنراتور ( که می تواند مکانیکی یا الکتریکی باشد)

دمای محیطی دیزل ژنراتور

سیستم تنفس دیرل ژنراتور ( می تواند طبیعی یا توربوشارژر باشد)

ژنراتور برق ماینر

ژنراتور برق ماینر ، ماینر دستگاهی است که برای استخراج بیت کوین که یک ارز دیجیتال است، استفاده می شود. با ممنوعیت استفاده از این دستگاه ها، تامین ژنراتورهای گازی و دیزلی راه حل خوبی به شمار می آید. با استقبال بسیار زیاد از این ارز دیجیتال، عده زیادی به سمت مزارع استخراج هجوم بردند. قطعا راه اندازی مزارع علاوه بر تولید برق برای دستگاه های ماینینگ، به دستگاه های خنک کننده نیاز دارد. جهت اجاره ژنراتور ماینر در مشهد می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 15 =