اجاره دیزل ژنراتور در کرج

دیزل ژنراتور

اجار دیزل ژنراتور در کرج ، با توجه به رشد و نیاز بشر، استفاده از انرژی های الکتریکی در موقعیت های مختلف، بعد از اختراع  و ساخت آلترناتورها و موتورهای درون سوزبیشتر شد و انواع دیزل ژنراتورهای برق طراحی و تولید شد. دیزل ژنراتور یکی از انواع مولد برق می باشد که به وسیله یک موتور که سوخت مورد نیاز آن گازوئیل است، کار می کند. شما می توانید برای اجاره دیزل ژنراتور در کرج با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

دیزل ژنراتور چیست؟

دیزل ژنراتور چیست؟ ، دیزل ژنراتور یا مولد ژنراتور دستگاهی است که از یک موتور دیزل، آلترناتور، سیم کشی و تابلو کنترل و دیگر قطعات مانند اطاقک پوشاننده و کوپله و شاسی ساخته می شود و برای محافظت و کاهش صدا، سیستم های کنترل کننده و سیستم های تولید کننده گرما و تولید برق مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربردهای دیگر دستگاه دیزل ژنراتور در مناطقی است که به دلایل اقتصادی و یا بدلیل دور بودن از خطوط سراسری برق، این امکان نیست که بتوان از خطوط سراسری برق استفاده کرد. در صورت نیاز به اجاره دیزل ژنراتور در کرج با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

موتور دیزل به عنوان محرک ژنراتور موجب تبدیل انرژی مکانیکی که حاصل سوخت گازوئیل و یا گاز است، به انرژی الکتریکی می شود. دیزل ژنراتورها می توانند برق AC را با فرکانس های مختلف تولید کنند. جریان الکتریسیته توسط القای الکترومغناطیس در سیم پیچها برای تولید برق ایجاد می گردد. برای اینکار یا باید میدان مغناطیسی با توجه به سیم پیچ دارای چرخش باشد یا سیم پیچ با توجه به میدان مغناطیسی بچرخد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دیزل ژنراتور به سایت آپارات مراجعه کنید.

از دیزل ژنراتورهای کوچک تا ۲۵۰ کیلو وات علاوه بر اینکه در تولید برق اضطراری استفاده می شود، بلکه برای تولید برق به طور مستمر یا در زمان اوج مصرف که ژنراتورهای بزرگ دچار مشکل می شوند هم مورد استفاده می گیرد. از موتور ژنراتورها در بسیاری از مکان ها می توان استفاده نمود. برای نمونه قادر هستند در ادارات کوچک، فروشگاه ها و منازل از ۱ تا ۲۰ کیلوولت آمپر(KAV) و برای کارخانه ها و مجتمع های اداری بزرگ تا ۲۰۰۰ کیلووات آمپر۲MVA)) تولید برق کنند.

دیزل ژنراتورها با هر اندازه توانی می توانند درون یک اطاقک ایزوله قابل حمل قرار بگیرند. نام این اطاقک که نقش اصلی آن کاهش صدای ژنراتور است، به کانوپی سایلنت مشهور است. برای اطلاع از هزینه اجاره دیزل ژنراتور در کرج اینجا را کلیک کنید.

کاربرد دیزل ژنراتور و موتور دیزلی

کاربرد دیزل ژنراتور و موتور دیزلی ، دیزل های ژنراتور برق در مناطقی که به شبکه های سراسری برق متصل نیستند و یا مشکلات قطعی برق دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با اجاره دیزل ژنراتور برق از هزینه های مربوط به تولید برق کم کنید. از کاربردهای دیزل ژنراتور و موتور دیزلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاربرد موتور دیزل در آسمان

کاربرد موتور دیزل در آسمان ، از اواخر سال ۱۹۳۰ برخی از هواپیماها برای تامین نیروی محرکه پروانه های خود از موتور دیزلی استفاده کردند. به دلیل سوخت پایینی که موتورهای دیزلی دارند، منجر به این شد که صنعت هواپیماسازی مبادرت به تولید هواپیماهای کوچک کنند.

کاربرد موتور دیزل بر روی آب

کاربرد موتور دیزل بر روی آب ، قدرت و سرعت موتور دیزل بر روی آب بسیار بالا است. به همین ترتیب در کشتی های اقیانوس پیما از موتورهای دیزلی بسیار بزرگ استفاده می کنند.

کابرد موتور دیزل در زمینه حمل و نقل جاده ای

کاربرد موتور دیزل در زمینه حمل و نقل جاده ای ، از موتورهای دیزلی در وسایل نقلیه سنگین مدرن اعم از کشتی، قطار، کامیون، اتوبوس و بسیاری از تجهیزات کشاورزی استفاده می شود.

کاربرد موتور دیزل در صنایع و معادن

کاربرد موتور دیزل در صنایع و معادن ، بخش صنایع و معادن در تمام نقاط دنیا برای بهره بردای از منابع طبیعی مانند فلزات گرانبها، شن، ماسه و سنگ بسیار به قدرت موتورهای دیزلی وابسته است.

ژنراتورهای گازی

ژنراتورهای گازی ، ژنراتورهای گازی یا گازسوز همانطور که مشخص است، از نوع ژنراتورهایی هستند که سوخت مصرفی آنها گاز می باشد. موتورهای درونسوز صرفا برای استفاده بر پایه گاز طراحی شده است. سوخت گاز از پاک ترین انواع گازها به شمار می رود به همین دلیل  افرادی که به ژنراتور نیاز دارند، ترجیح می دهند که ژنراتور گازی داشته باشند.

ژنراتورهای دیزل

ژنراتورهای دیزل ، از دستگاه های دیزل ژنراتور در مکان هایی که به شبکه توزیع برق متصل نیستند و یا دچار قطعی و خرابی شبکه های برق هستند، استفاده می شود. از ژنراتورهای دیزلی برای برق اضطراری بسیار استفاده می شود. موارد دیگر استفاده از ژنراتورهای دیزل در کشتی ها و قایق های بزرگ است که برای تامین برق خود از این نوع ژنراتور استفاده می کنند.

انواع دیزل ژنراتور

انواع دیزل ژنراتور ، شرکت دیزل ژنراتور ارائه دهنده انواع دیزل ژنراتور می باشد. شما می توانید برای اجاره دیزل ژنراتور برق در کرج با شماره های داخل سایت تماس بگیرید. دیزل های ژنراتور به چند دسته تقسیم می شود.

دیزل ژنراتور پرایم (prime diesel generator)

دیزل ژنراتور پرایم (prime diesel generator) ، اغلب از دیزل ژنراتور پرایم به صورت موقت استفاده می شود. به عنوان مثال در پروژه های عمرانی زمانی که برق در دسترس نباشد، مورد استفاده قرار می گیرد. همینطور در پروژه های تمپوراری، کمپ ها و نمایشگاه ها از این نوع دیزل ژنراتور استفاده می شود.

دیزل ژنراتور استندبای یا اضطراری (standby diesel generator)

دیزل ژنراتور استندبای یا اضطراری (standby diesel generator) ، کارایی ژنراتور اضطراری زمانی است که دیزل ژنراتور وارد مدار شده و می تواند تا زمان وصل شدن شبکه، به طور موقت برق مورد نیاز سیستم را تامین کند. از این نوع دیزل ژنراتور نسبت به انواع دیگر ژنراتورها بیشتر استفاده می شود.

دیزل ژنراتور دائم کار(continuous diesel generator)

دیزل ژنراتور دائم کار(continuous diesel generator) ، دیزل ژنراتور دائم متناسب مکان هایی می باشد که بتواند بدون وقفه و دائم کار کنند. این دسته از ژنراتورها بهینه ترین نوع ژنراتور هستند.

عمر مفید ژنراتورهای دیزلی

عمر مفید ژنراتورهای دیزلی ، ژنراتورهایی که با سرعت حداکثر ۱۸۰۰ دور کار می کنند  و با آب خنک می شوند، بسیار استاندارد تر از ژنراتورهایی هستند که با سرعت ۳۶۰۰ دور کار کرده و با هوا خنک می شوند. اگر از دستگاه های ژنراتور روزانه به طور میانگین ۴ ساعت به صورت ورزش استفاده کنید، تقریبا ۱۴ سال زمان می برد تا به سرویس اولیه خود نیاز پیدا کند.

شرایط نگهداری از ژنراتور

شرایط نگهداری از ژنراتور ، ژنراتور هم مانند هر وسیله صنعتی دیگری نیاز به رسیدگی دارد. این رسیدگی ها عبارتند از: تمرین دادن ژنراتور، کنترل لرزش و صدا، کنترل تغییرات مصرف سوخت و سرویس فیلتر و روغن.

محاسبه توان مصرفی دیزل ژنراتور

محاسبه توان مصرفی دیزل ژنراتور ، هدف از محاسبه توان مصرفی برای انتخاب بهتر ژنراتور است. به این دلیل که اگر ژنراتورمان را کوچکتر از توان مورنظر انتخاب کنیم، ممکن است پاسخگوی نیازمان نباشد و اگر ژنراتور بزرگتری را انتخاب کنیم، در حقیقت هزینه بیشتری کرده ایم.

محل نصب ژنراتور

محل نصب ژنراتور ، محل نصب ژنراتور یکی از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. در هنگام نصب ژنراتور با رعایت مراحل زیر می توان امینیت و ایمنی بیشتری را ایجاد کرد.

وجود سیستم تهویه : وجود سیستم تهویه یکی از اقدامات مهم برای راه اندازی و نصب دیزل ژنراتور است.

قابلیت دسترسی آسان  فرض بر نکات ایمنی و امنیتی: یکی دیگر از مواردی که بسیار حائز اهمیت است، این است که در هنگام نصب و تعمیر ژنراتور بتوان به راحتی به آن دسترسی داشت. همچنین باید سعی شود که دسترسی به ژنراتور بسیار ایمن باشد.

کاهش صدای حاصل از دیزل ژنراتور: آلودگی صوتی همواره جزء لاینفک دیزل ژنراتور می باشد. به همین دلیل وجود کاور دیزل ژنراتور، برای کاهش صدای دیزل ژنراتور لازم است.

مصرف سوخت دیزل ژنراتور

مصرف سوخت دیزل ژنراتور ، یکی از مواردی که در هنگام انتخاب دیزل ژنراتور برق باید به آن دقت کرد، میزان سوخت مصرفی آن می باشد. اگر در این باره انتخاب درستی انجام نشود، کارفرمایان در آینده با مشکلات تامین هزینه های زیاد تامین سوخت و تعمیر و نگهداری ژنراتورها مواجه خواهند شد. اجاره دیزل ژنراتور برق در مقایسه با خرید آن هم می تواند در کم کردن هزینه ها تاثیر گذار باشد. عواملی که در میزان مصرف سوخت بسیار تاثیر گذار هستند، عبارتند از :

تعداد سیلندر

حجم سیلندر

آرایش سیلندرها

نوع موتور دیزلی

نوع گاورنر دیزل ژنراتور ( که می تواند مکانیکی یا الکتریکی باشد)

دمای محیطی دیزل ژنراتور

سیستم تنفس دیرل ژنراتور ( می تواند طبیعی یا توربوشارژر باشد)

سلامت موتوری دیزلی

تمیز بودن محفظه کشش هوا

کیفیت سوخت

نوع سیستم سوخت رسانی

وضعیت سیستم پاشش سوخت به درون سیلندر

 

ژنراتور برق ماینر

ژنراتور برق ماینر ، ماینر دستگاهی است که برای استخراج بیت کوین که یک ارز دیجیتال است، استفاده می شود. با ممنوعیت استفاده از این دستگاه ها، تامین ژنراتورهای گازی و دیزلی راه حل خوبی به شمار می آید. با استقبال بسیار زیاد از این ارز دیجیتال، عده زیادی به سمت مزارع استخراج هجوم بردند. قطعا راه اندازی مزارع علاوه بر تولید برق برای دستگاه های ماینینگ، به دستگاه های خنک کننده نیاز دارد. جهت اجاره ژنراتور ماینر درکرج می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =